Julka Nieckarz

Superbohaterka 1. Charytatywnego Biegu Stu Bohaterów

Przedstawiamy Wam naszą przyjaciółkę, która potrzebuje naszej pomocy. Miło nam przedstawić Julkę – bardzo pogodną, piękną dziewczynkę, która cierpi na przypadłość zwaną Fibular hemimelia, czyli inaczej hemimelia strzałkowa. Prosto opisując – w nóżkach Julci brakuje niektórych kości – brak kości strzałkowej w prawej nóżce, w lewej jest tylko niewielki fragment, deformacja stawów skokowych, brak części palców. To wszystko sprawia, że chodzenie staje się coraz cięższe. Julcia rośnie, ciężar ciała coraz bardziej obciąża nóżki – potrzebna jest jak najszybsza operacja dająca szanse na lepszą i przede wszystkim normalną przyszłość. Kwota jest kolosalna – jest to prawie milion złotych – tyle warte jest normalne dzieciństwo i przyszłość małej Julci.

W dniu biegu będziemy wszyscy dla Nie <3 Pamiętajmy o możliwości wpłacania większej kwoty przy opłacie startowej – jest ona tak niska, dzięki wsparciu partnerów strategicznych. Cała kwota z opłat trafia dla Naszych dzieciaczków, więc każda złotówka się liczy – nie bądźmy obojętni. Warto pomagać!

Julci można również pomóc wpłacając pieniążki lub wysyłając SMS na konto fundacji siepomaga – pamiętajmy – trzeba tak niewiele, aby dać tak wiele.


Dzięki Waszemu wsparciu na leczenie Julki Nieckarz przekazaliśmy kwotę 9500 zł