okazjonalnie.com

Z radością informujemy, że mimo opóźnienia nasi informatycy kończą prace nad sklepem internetowym okazjonalnie.com będącym jednocześnie platformą służąca do obsługi organizowanych przez nas imprez i biegów.
Obecnie serwis jest na etapie końcowych testów i wdrażania modułów (płatności, rejestracja itp.)

Prosimy Was o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości, gdyż planowany termin uruchomienia wersji Beta jest wyznaczony na początek przyszłego tygodnia. Dokładna data uzależniona jest od uruchomienia przez przelewy24.pl wymaganych przez system funkcjonalności (szybkie przelewy, BLIK).

okazjonalnie.com będziecie mogli kupić wydawnictwa poświęcone Stu Bohaterom i Superbohaterom Niepodległej a także koszulki, bluzy, czapki, plakaty i całą masę różnych gadżetów. Wyjątkowym miejscem będzie galeria sztuki, gdzie będziecie mogli zakupić dzieła naszych polskich młodych artystów, między innymi autorskie plakaty, obrazy, grafiki i rzeźby.

Dochód ze sprzedaży oraz cegiełek zakupionych na okazjonalnie.com będzie w całości przeznaczony na działalność statutową Fundacji Afirmacja Rozwoju, więc kupując – pomagasz!

Kategorie